بهترین تولید کننده کف کاذب فولادی

بهترین تولید کننده کف کاذب فولادی

تولید کننده کف کاذب فولادی

تولید کننده کف کاذب فولادی از نظر جنس مواد استفاده شده برای ساخت آنها تقسیم شده اند. کف های کاذب فولادی کف های کاذب فولادی یکی از محبوب ترین قیمت کف کاذب در میان کاربران می باشند. پانل کف کاذب فولادی از جنس ورق های فولادی می باشد و می توان برای پوشش دادن سطح رویی آن از پوشش هایی با متریال مختلف (پارکت، موکت و سرامیک) استفده نمود. این نوع از کف های کاذب در مکان های پر تردد همچون بخش های اداری، بخش کامپیوتر، اتاق سوییچینگ مخابراتی، اتاق سرور و هر محل دیگری که نیاز باشد کف آن از استحکام بالایی برخوردار باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولید کننده کف کاذب فولادی

تولید کننده کف کاذب فولادی به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و همچنین تحمل بار، در مکان هایی که رطوبت بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند. کف کاذب سنگی کف های کاذب سنگی که اصطلاحا آنها را سنگ فرش خشک نیز می نامند از نظر ظاهری شباهت بسیاری به سنگ های طبیعی دارند و پانل های این نوع از کف های کاذب از جنس گرانیت می باشند. کف کاذب آلومینیومی کف های کاذب آلومینیومی هم در برابر آتش و هم در برابر فشار از مقاوت بالایی برخوردارند اما آنچه این نوع از کف های کاذب را نسبت به سایر انواع آنها متمایز می کند مقاوم بودن آنها در برابر رطوبت و خوردگی می باشد از این رو کف های کاذب آلومینیومی برای محیط های مرطوب بسیار مناسب می باشند.

مجری و تولید کننده کف کاذب فولادی

کف کاذب چوبی در کف های کاذب چوبی یک هسته مرکزی از جنس نئوپان و یا MDF وجود دارد.

که ورق های گالوانیزه و یا آلومینیومی آن را محصور می نمایند .

بر روی آن رویه ای از جنس PVC یا HPL قرار داده شده است.

قیمت این نوع از کف های کاذب بسیار کم بوده.

این نوع کف های کاذب بسیار مقرون به صرفه می باشند.

کف کاذب سرامیکی همان طور که از نام این نوع از کف های کاذب پیداست.

بر روی این نوع کف های کاذب یک لایه پوشش سرامیکی وجود دارد.

این نوع از کف های کاذب در برابر فشار و تحمل بار مقاومت چندانی ندارند.

هزینه و قیمت تولید کننده کف کاذب فولادی

کف کاذب شیشه ای در تولید این نوع کف های کاذب از صفحات شیشه ای استفاده شده است و معمولا برای مکان هایی که نیاز به نورپردازی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. بخش های مختلف کف های کاذب فولادی همان طور که در بالا گفته شد یکی از انواع بسیار پرطرفدار کف های کاذب، کف های کاذب فولادی می باشند و این محصول به دلیل داشتن اصطحکام بالا در محل هایی استفاده می شود که فشار بیشتری به کف وارد می شود. این محصول می تواند در سایز های مختلف و به صورت توخالی و تو پر تولید و به مشتریان عرضه گردد.

بهترین تولید کننده کف کاذب فولادی در ایران

کف های کاذب فولادی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که این اجزاء عبارتند از: کف های کاذب فولادی شامل یک پانل از جنس فولاد ضد زنگ می باشند که با رنگ اپوکسی تمامی بخش های آن که در معرض دید هستند پوشش داده شده است. در کف های کاذب فولادی از زهواری با جنس PVC برای آبندی در براب هوا استفاده می گردد. کف های کاذب فولادی شامل یک پایه کامل کف کاذب می باشند. در ساختار کف های کاذب فولادی از یک خط کش یا Stringer نیز استفاده شده است.