نقشه راه اندازی کف کاذب محوطه

نقشه راه اندازی کف کاذب محوطه

راه اندازی کف کاذب محوطه

در این مقاله ما قصد داریم درباره کف کاذب محوطه و موارد استفاده آن اطلاعاتی را به زبان ساده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا شما عزیزان بتوانید بدرستی تصمیم بگیرید که در چه موارد و در چه مکان هایی باید از کف های کاذب اتاق سرور استفاده نمایید. اما پیش از آنکه به سراغ این مفهوم برویم، خوب است توضیحاتی هرچند مختصر در رابطه با کف های کاذب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کف کاذب نوعی سازه ی ساختمانی و عمرانی است که برای سبک کردن وزن ساختمان از آن استفاده می شود، این سازه دارای ساختاری می باشد.

قیمت کف کاذب محوطه

که از سطح زمین اندکی بالاتر است و این حد فاصل میان اجرای کف کاذب و کف اصلی به کاربران اجازه می دهد تا زیر ساخت های مکانیکی و الکترونیکی ساختمان را در آن جای دهند. کف کاذب محوطه دارای قطعات پیش ساخته ای است که بر روی کف اصلی ساختمان قرار می گیرند، این قطعات شامل پایه، تایل و استرینگر می باشد و این قطعات به منظور بهره وری بهتر و بالا بردن اسطحکام معمولا از متریال نسوز ساخته می شوند. در برخی مواقع از ساختارهایی در زیر این کف ها استفاده می شود که می تواند جلوه خاصی به محیط بدهد مثل استفاده از ابزارهایی برای نورپردازی، و همچنین در برخی مواقع تاسیساتی برای بهبود تهویه و سرمایش و گرمایش محیط در زیر این کف ها استفاده می گردد.

انواع کف کاذب محوطه

قیمت کف کاذب انواع مختلفی دارد که می توان از جمله آنها به کف کاذب اتاق سرور ، کف کاذب فولادی ، کف کاذب آلومینیومی ، کف کاذب سنگی و کف کاذب چوبی ، کف کاذب شیشه ای و کف کاذب سرامیکی اشاره نمود.

۱-در حالت کلی می توان گفت که از کف کاذب محوطه ، دفاتر مدرن.

۲-محیط های مخابراتی و دفاتر مراکز فرماندهی و کاربری های مشابه، استفاده می گردد.

۳-اتاق سرور یا دیتا سنتر بخشی است که مجموعه تجهیزات عملیاتی.

۴-مربوط به انتقا داده و IT یک سازمان را در خود جای می دهد.

۵-در واقع تمامی اطلاعاتو داده های یک سازمان

۶-در اتاق سرور ذخیره و مدیریت می گردند.

۷-از این رو می توان گفت که اتاق سرور شامل مهم ترین.

۸-اصلی ترین سیستم های موجود در یک شبکه می باشد.

تفاوت کف کاذب محوطه با اتاق سرور

اگر اشکالی در کار آن بوجود بیاید عملکرد کلی یک شبکه و عملکرد کلی سازمان مختل می گردد. از این رو اتاق سرور و یا دیتا سنتر دارای استاندارد ها و خواص ویژه ای می باشد که رعایت آنها برای یک سازمان الزامی است، یکی از این استاندارد ها داشتن کف کاذب محوطه سرور می باشد. از جمله ویژگی هایی که باید کف کاذب اتاق سرور داشته باشد می توان ضد حریق بودن، ضد خش بودن، داشتن کمترین میزان عبور گرد و غبار و کمترین میزان عبور برودت هوا در نواحی عبور کابل ها می باشد.